fbpx

​Motrat Mustafa me këngë kushtuar muajit të Ramazanit (Video)

Motrat Mustafa kanë publikuar këngën dhe klipin më të ri të këngës “Muaji i Mëshirës” të cilën ia dedikojnë muajit të Ramazanit.

Teksti dhe muzika u realizua nga Fatmir Muja, orkestrimi nga Erolli derisa klipi u punua nga EMF Creative.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close