fbpx

Shqiptari që grimon Miley Cyrus!

Nuk është hera e parë që ai është në vëmendje për shkak të miqësise me yje të njohur botërorë. Ludovik Tunaj, është ky grimeri i njohur i cili kohë më parë takoi Paris Hiltonin dhe Chris Broën të cilët pozuan me flamurin shqiptarë, e më pas edhe shumë personazhe të njohur për shkak të punës së tij si stilist.

Miley Cyrus është një nga emrat që po bën shumë zhurmë mediale në mbarë botën për shkak të performancave provokative, ndërsa takimi dhe puna me të është për momentin, privilegj!/Indeksonline/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close