fbpx

Zënkë e armatosur në Shkup, plagoset një avokat i njohur

Sot pasdite në lagjen Butel në Shkup ka pasur një zënkë të armatosur dhe si pasojë është plagosur një avokat i njohur nga Shkupi. Avokati identiteti i të cilit nuk është deri më tani i njohur, ka kërkuar menjëherë ndihmë mjekësore në Spitalin e Shkupit, dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetë, njofton policia e cila dhe po ndjek personin e dyshuar për aktin penal. Rasti po hetohet thonë nga policia.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close