fbpx

Remiksohet “Nëse m’don ti”

Ka kohë që dyshja Real 1 dhe Dj Blunt kanë publikuar si audio këngën ‘Nëse m’don ti’ e cila u pëlqye shumë nga fansat.

Ata vendosën që këngës t’i bashkangjesin edhe videon.Por, kjo duket se nuk është e gjitha pasi ‘Nëse m’don’, vjen edhe remiks.

Lajmin e ka bërë të njohur rep artisti Ledri Vula, i cili para pak ditësh lansoi bashkëpunimin me Duffy ‘Got ur back’.

Për më tepër remiksi i kësaj kënge do të publikohet sot.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close