fbpx

Oferta zyrtare dhe emaili që Hajvalia i dërgoi Liverpoolit për Suarezin (FOTO)

Skuadra prishtinase e Hajvalisë ka dërguar një ofertë zyrtare në drejtim të Liverpoolit për huazimin e Luis Suarez.

Klubi i këngëtarit, Meda, dërgoi ofertën duke përdorur email-in e klubit, kf.hajvalia@gmail.com, që për një klub si Liverpooli ështe tejet jo-profesionale.

Në ‘subject’ të email-it, krerët e Hajvalisë shkruan: Ofertë për huazimin e Luis Suarez, teksa brenda paraqiten ofertën e tyre solide për uruguaianin: 30 mijë euro për Liverpoolin dhe 1500 çdo muaj për lojtarin.

Krerët e Hajvalisë ia bënë të qartë atyre të Liverpoolit se ky është maksimumi që klubi mund të ofrojë, marrë parasysh gjendjen financiare në Kosovë./ Gazeta Express

2

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close