fbpx

26 vjeçarja lufton për jetë pasi ka pirë acid klorhidrik dhe barna

26 vjeçarja nga Radovishi lufton me jetën në Klinikën për Toksikologji në Shkup.

E zhgënjyer nga jeta me qëllim që ti jep fund të njëjtës ajo së bashku me acid klorhidrik ka pirë edhe barna, informojnë mediat lokale.

Urgjentisht është sjellë në spitalin e Shtipit ku janë konstatuar djegie në lukth pas çka është transferuar në Klinikën për Toksikologji në Shkup ku edhe lufton për jetë.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close