fbpx

Ejupi sot veshi fanellën e Songkhla (Foto)

Ekipi i Divizionit të Parë tajlandez, Songkhla sot e ka prezantuar bomberin shkupjan, Muzafer Ejupi, i cili ditë më parë i kaloi testet mjekësore dhe tani më ka veshë edhe fanellën e klubit të tij të ri.

Kryesia e klubit të ri që synon të largohet nga zona e rrezikut në tabelë, i ka siguruar shkupjanit fanellën me numrin 28. / Portalb

Muzafer Ejupi me shallin e klubit
Muzafer Ejupi me shallin e klubit

 

Muzafer Ejupi në hyrje të stadiumit
Muzafer Ejupi në hyrje të stadiumit
Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close