fbpx

Me diell dhe me vranësira të vogla

Moti do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla deri mesatare, si dhe me erë të dobët nga drejtimi verior.

Temperatura do të jetë prej 24 deri në 34 gradë Celsius.

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla deri mesatare dhe me erë mesatare deri te e përforcuar nga drejtimi verior.

Temperatura do të arrijë deri në 32 gradë Celsius.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close