fbpx

Tetovë, vetura hyn në burektore nga shpejtësia (FOTO)

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident në Tetove ne afërsi të shkollës medicinale . Vetura e tipit ‘Opel Vectra’ në shpejtësi të madhe e ka humbur kontrollin dhe është perplasur në një burektore si dhe në një shitore tjeter. Sipas dëshmitarëve, vozitësi nuk ka lëndime serioze por është shkaktuar dëm i madh material. Policia ka dalur në vendin e ngjarjes dhe punon për zbardhjen e rastit.

Foto TvKoha

Tetove
Tetove
Tetove
Tetove
Tetove
Tetove

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close