fbpx

Fjolla Morina po xhiron një tjetër videoklip “Hot”

Duket se këngëtarja seksi, Fjolla Morina vërtetë do të na përvëlojë gjatë kësaj vere. Gjithmonë në formë dhe seksi, këngëtarja e hitit ‘FB’ kësaj radhe na vjen më ‘hot’ se kurrë më parë.

Ka disa kohë që ka paralajmëruar se është duke punuar në klipin e ri, dhenë rrjetin social Instagram ajo ka postuar disa foto të shkëputura nga xhirimet e klipit. 

Menjëherë pas publikimit të fotove, temperaturat në Instagram janë rritur, ndërsa mund ta paramendoni edhe vetë se çfarë do të ndodhë kur do të shfaqet komplet video. 

Fjolla Morina
Fjolla Morina
Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close