fbpx

Jonida Maliqi në shtrat me Armina Mevlanin

E kanë nga vapa, apo thjesht për të rendur pas trendit? Dje u postua një foto në të cilën dukej modelja e njohur kosovare, Afërdita Dreshaj, e cila kish kapur nga gjoksi këngëtaren tonë seksi, Bleona Qerreti.

Dhe ja sot një tjetër, këngëtarja Jonida Maliqi, nëna e një djali të vogël ka postuar në llogarinë e saj në rrjetin social “ Instagram” një foto “selfie”, ku ajo duket në shtrat me një tjetër personazh të njohur për publikun, për paraqitjen, format, trupin, si dhe lidhjen e saj të fundit me djalin e ish kryeministrit shqiptar, Sali Berisha, Shkelzenin.

Nuk dihen rrethanat, por gjithsesi fotoja është shumë provokative, përderisa në të duken dy personazhet VIP në vende dhe poza jo të zakonshme.

Duket se mania e rendjes drejt trendëve të reja që vijnë nga bota po moleps edhe shumë personazhe tona. Ajo që lipset në këtë rast është vetëm pak më shumë fantazi, origjinalitet dhe finesë në ekzekutim.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close