fbpx

Ronela e Samanta ‘luajnë’ edhe bast

Dy këngëtaret shqiptare, Ronela dhe Samanta, po tregojnë tifozërinë e tyre për kampionatin botëror të futbollit.

Në rrjetin social “Instagram”, Ronela ka postuar një foto ku shihen 3 tiketa të bastoreve.

Sipas mbishkrimit që ajo ka vënë në foto, Ronela dhe Samanta, kanë vënë bast në fitoren e Zvicrës, në të cilën luan futbollisti shqiptar Xherdan Shaqiri.

Të shpresojmë se Ronela e Samanta kanë dorën e fatit.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close