fbpx

Mot me diell

Sot do të mbretërojë mot me diell me vranësira të vogla dhe me erë të lehtë nga drejtimi jugor.

Temperatura e ditës do të arrijë nga 29 deri 33 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë temperatura maksimale pritet të arrijë 31 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close