fbpx

Shaqiri shpërtheu në lot pas eliminimit! (Foto)

Pas eliminimit, sulmuesi kosovar Xherdan Shaqiri  i cili ishte një prej futbollistëve më të dalluar te skuadra helvetike – shpërtheu në lot, duke shprehur pikëllimin e tij pas eliminimit të hidhur.

Por ne të gjithë i themi Shaqës dhe bashkëlojtarëve të tij se ishit ju që na keni bërë krenarë, si asnjëher më parë, shqiptarët e të gjitha trojeve kanë patur arsye për tu bërë krenarë me paraqitjen e hiç më pak se 7 futbollistëve në këtë Botëror./ Portalb

Shaqiri2

Shaqiri4

Shaqiri3

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close