fbpx

Genta tallet me Messin: “Plesht” para Shaqirit (FOTO)

Këngëtarja e njohur nga Kosova Genta Ismajli duket se sot në ora 18:00 do të bëjë tifo për Zvicrën dhe veçanërisht për yllin shqiptar Xherdan Shaqiri. Madje ajo ka gjetur kohën të tallet edhe meyllin e futbollit botëror LionelMessi.

Genta ka publikuar në rrjetet sociale një foto të Xherdanit dhe 4 herë “Topit të Artë”, ku ky i fundit duket një “plesht” para gjilanasit.

“A je ti Messi?”, shkruan Genta Ismajli.

A je ti Messi
A je ti Messi

 

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close