fbpx

Aliti dhe Milloshoski nënkryetarë të Parlamentit

Antonio Milloshoski nga VMRO DPMNE dhe Rafiz Aliti nga BDI-ja janë propozimet për nënkryetar Kuvendi, transmeton Alsat M.

Nënkryetari i tretë do ti takojë partisë më të madhe opozitare LSDM. Ky vend mbetet i zbrazët, për shkak se opozita ka bojkotuar Kuvendin dhe ka refuzuar mandatet.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close