fbpx

Mot me vranësira dhe diell

Moti paradite ende në disa vende do të ketë vranësira të rritura, ndërsa pasdite me diell dhe vranësira të vogla lokale deri në mesatare. Do të fryejë erë mesatare përkohësisht e përforcuar nga drejtimi veriperëndimor.

Temperatura do të lëvizë prej 20 deri 31 gradë Celsius.

Në Shkup paradite me vranësira, ndërsa pasdite me diell dhe vranësira të vogla lokale deri në mesatare. Do të fryejë erë mesatare përkohësisht e përforcuar nga drejtimi veriperëndimor.

Temperatura do të jetë deri 27 gradë Celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close