fbpx

Të dënuarit e rastit “Monstra” nuk i përmbajtën lotët (Video)

Pas shpalljes së dënimit për 6 të akuzuarit në rastin ‘Monstra’, me burgim të përjetshëm kanë shpërthyer lotët në gjykatë.

Fejzi dhe Haki Azirin, Sami Lutën, Alil Demirin, si dhe vëllezërit Afrim dhe Agim Ismailoviq janë dënuar me burgim të përjetshëm deri në vdekje, ndërsa nga akuzat është liruar si I pafajshëm Rami Sejdiu  dhe i është ndërprerë paraburgimi.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close