fbpx

Koçani, Vdes gruaja shtatzënë – foshnja në spital

23 vjeçarja nga Koçani Emilija K. E cila ka qenë shtatzënë ka pësuar në një aksident të tmerrshëm trafiku që ka ndodhur mbrëmë rreth orës 18:40 në rrugën rajonale Ponikva – Koçani në vendin e quajtur Etemija.

Sipas MPB-së, burri 26 vjeçar i Emilijas, A.K. ka qenë pas timonit të veturës të tipit “Polo”. Për një moment ai ka humbur kontrollin dhe ka dalë jashtë rruge.

Emilija ka vdekur në vendin e ngjarjes. Për fat të keq mjekët nuk kanë mundur të shpëtojnë edhe foshnjën.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close