fbpx

Burra mbi taka, imitojnë Beyoncen (Video)

Beyonce është një këngëtare dhe balerinë shumë e përgatitur, që jo çdo kush mund ta arrijë, por me sa duket ajo do të ketë” konkurrentë” të fortë që sot e tutje.

Po, “Konkurrentë”, sepse bëhet fjalë për një grup djemsh që kërcejnë mbi taka në mënyrë perfekte nën sfondin e muzikës së Beyonce./ Shekulli

Shikojini!!

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close