fbpx

Dy fjalë për klipin e ri “Lotët e djalit” nga Gold Ag (Video)

Reperi nga Presheva Gold AG ka publikuar këngën dhe videoklipin e tij të ri qe titullohet “Lotët e djalit”. Videoklipi është një lloj filmi i metrazhit të shkurtër. 

Kënga ka një tematikë mjaft prekëse dhe flet për një djalë të vogël që udhëzohet në rrugën e Zotit, ndërkohë që babai i tij plot me vese, sillet shumë keq me të. Për më shumë degjoni dhe shikoni këtë klip te mrekullueshem. 

Teksti është shkruaur nga vetë këngëtari ndërsa për muzikën është kujdesur DJ Suat. Videoklipin e ka realizuar produksioni ‘M Production.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close