fbpx

Edhe Dafina Zeqiri bëhet me gërsheta

Këngëtarja më ‘in’ e momentit, Dafina Zeqiri e sidomos tani me bashkëpunimin që solli me Ledrin, po bëjnë ‘bum’ kudo. 

Dyshja është shumë e kërkuar në mbrëmje e koncerte, ku po shfaqin performanca të nxehta. 

Por pas shumë ndryshimeve në dukjen e saj, Dafina sërish ka freskuar pamjen. Prej flokëve të shkurtër ajo tani ka realizuar bishtalec të gjatë. 

Këngëtarja ka postuar këtë foto në Instagram me frizurën e re, duke marrë shumë pëlqime dhe komente pozitive nga fansat.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close