fbpx

Tallja me Nastradinin

Disa të rinj e panë Nastradinin që ishte mbështetur tek stalla e gomarëve dhe donin ta tallnin.
Njëri më i shkathët i thotë: – “Ku je o Nastradin, baba i gomarëve”
Nastradini i përgjigjët: – “Po ti mor bir pse paSke dalë prej stalle”?

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close