fbpx

Shayk qejf me shoqëri, e ‘harron’ Ronaldon

Supermodelja ruse, Irina Shayk pas mos shkuarjes në Brazil për ta përkrahur të dashurin e saj, futbollisti portugez Cristiano Ronaldo, tani pas eliminimit të tij nga Kupa e Botës, ajo nuk po shkon as ta ‘ngushëllojë’ futbollistin.

Kjo pasi, modelja ruse ka vendosur t’i shikoj punët e saj dhe të kënaqet me shoqërinë e saj. Shayk ka postuar në profilin e saj në ‘Facebook’ një foto ku shihet së bashku me modelet, Candice Swanepoel dhe Adriana Lima.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close