fbpx

“Pacientët dhe iftari mbi dallimet politike”

Ish ministri i Shëndetësisë, që tani punon si kirurg në Klinikën e Shkupit, njëherësh zëdhënës i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), në ditën e parë të Ramazanit ka ndarë një fotografi duke treguar tolerancë politike.

Aty ai shihet duke ngrënë iftarin e parë në spital me nënkryetarin e degës së PDSH-së së Gostivarit, Dr Besnikun.

“Iftari i parë në punë. Me dr. Besnikun, nënkryetar i degës së PDSH- Gostivar. Pacientët dhe iftari mbi dallimet politike”, shkruan Bujar Osmani nga BDI në profilin e tij në Facebook.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close