fbpx

Fluturoj fluturoj, Januzaj (Video)

Nëse jo në ndeshje, Adnan Januzaj po tregohet fantastik në stërvitje . Anëtari i Manchester United ka realizuar një gol jashtëzakonisht të bukur me vollej goditje në stërvitje me kombëtaren e Belgjikës.
Adnan Januzaj me Belgjikën e tij janë kualifikuar për 1/8 e finales së botërorit, dhe për ta arritur çerekfinalen, duhet ta mposhtin kombëtaren e SHBA-ve, që për trajner ka gjermanin Jurgen Klinsmann.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close