fbpx

Një person ka vdekur nga aksidenti automobilistik në Kavadar

Në mëngjes rreth orës 8 në rrugën regjionale Kavadar-Drenovë ka ndodhur një aksident komunikacioni në mes veturës së tipit Shkoda dhe Audi A6.

Nga lëndimet e marra gjatë këtij aksidenti ka mbetur i vdekur Branko. D 62 vjeç nga Kavadari.

Ai ka vozitur veturën e tipit Shkoda, ndërsa veturën Audi A6 e ka vozitur Z.K.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close