fbpx

Parashikuesja e fatit: Dafina, martohet në moshën… (Video)

Meri Shehu, ka treguar se çka ka servuar e ardhmja për yjet e estradës.

Thotë se Dafina Zeqiri do të martohet në moshën 26 vjeçare derisa Nora Istrefi do të ketë probleme financiare.

Për Gentën thotë se ka kaluar vështirësitë dhe se duhet të harroj të kaluarën derisa Tuna do të ketë karrierë ndërkombëtare. /PriveKlanKosova/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close