fbpx

Shkoi në plazh me xhaketë, fansat tallin Norën

Prej kohësh duket se Nora, Nita dhe Era Istrefi, konkurrojnë motrat e famshme amerikane Kardashian, pasi vijnë me bikini dhe shumë seksi.

Një foto që qarkullon në rrjete sociale, në fakt e ka vënë shumë në pikëpyetje stilin e tyre, ndërsa është kritikuar shumë.

Fakti që Nora ka veshur xhaketë në plazh, kjo është parë me sy kritik nga fansat, ndërsa nuk kanë munguar edhe ofendimet.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close