fbpx

Shkëlzeni dhe Armina nuk “fshihen” më, pranojnë lidhjen

Kishte kohë që në rrethe të ngushta mediatike flitej për dashurinë e tyre, por deri më sot askush nga të dy nuk e kishte pranuar këtë gjë.

Armina ishte mjaftuar duke thënë se ishte shumë e dashuruar, por pa e zbuluar se kush ishte djali që i kishte rrëmbyer zemrën. Historia e tyre përflitet që prej verës së viti të kaluar dhe vetëm tani që divorci i Shkëlzenit me Sadije Berishën, (ish- gruan e tij me të cilën ka dy fëmijë) ka përfunduar, Shkëlzeni dhe Armina nuk kanë më pse të rrinë të fshehtë.

Fotot e tyre të para bashkë si çift vijnë nga revista Who, e cila i ka zgjedhur si kopertinë të muajit.

Shkëlzeni dhe Armina nuk “fshihen” më

 

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close