fbpx

Chelsea ‘çmendet’ pas Pogba-s

Skuadra e Cheslseat, dëshironë me çdo kusht sulmuesin francez të Juventusit, Pogba.

Blutë e Londrës dëshirojnë me çdo kusht francezin e Juventusit dhe për këtë janë gati t’i paraqesin një ofertë të “çmenduar” klubit Italian.

Thuhet se Chelsea është i gatshëm të ofroj 75 milionë euro për të kompletuar transferimin e francezit./ Portalb

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close