fbpx

Ermali s’lë vend pa ia shpreh dashurinë Ardianës

Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu ka zgjedhur edhe rrjetin social Instagram që ti tregojë gruas së tij që e do shumë.

Ai dhe Ardiana tashmë janë një familje e madhe së bashku me tre fëmijët e tyre. Me kalimin e viteve duket se dashuria e tyre vetëm rritet. Këtë e komfirmon edhe postimi i fundit që Ermali ka bërë në Instagram. Ai ka postuar këtë fotografi me mbishkrimin ‘Me grun tem te dua’.

Fotoja është vërshuar nga komentet e shumta të fansave të cilët kanë uruar dhe komplimentuar çiftin.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close