fbpx

Albëria shkel mbi dollarë

Albërie Hadërgjonaj, e cila e ka spostuar karrierën e saj në Amerikë, ka treguar me një foto arsyen se pse ka zgjedhur të jetë atje.

Këngëtarja kosovare ka postuar në profilin e saj në rrjetin social “Facebook” një foto, që vlen sa një mijë fjalë.
Ajo shfaqet sipër një qilimi të “gjelbër”, të ngjyrosur nga dollarët e shumtë.
Kjo nuk është hera e parë që këngëtarja ndan me fansat ditët e lumtura në Amerikë, dhe nga kjo kuptojmë që Albëria as që ka në plan të kthehet.

Lajme të ngjashme

Back to top button