fbpx

Nastradini mbi pemë

Nastradini kishte hipur mbi një pemë dhe po hante banane. Aty kalojnë shokët e tij, dhe fillojnë ta ngacmojne.
– O Nastradin, a e din se majmunët kanë zbritur nga pemët shumë kohë më pare ??
– Po e shof – ua kthen ai…

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close