fbpx

Ermal Mamaqi vjen me “Serenata” (Video)

Ermal Mamaqi ka publikuar klipin e “Serenata” nga Ermal Produksion.

Teksti është shkruar nga Dr. Flori derisa për muzikën dhe orkestrimin u përkujdes Marsel Gunga.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close