fbpx

Horoskopi ditor, e martë 4 shkurt 2020

Dashi

Sot duhet te bëni zgjedhje te vështira juve qe jeni ne një lidhje. E ardhmja do jete edhe me e bukur se disa kohe me pare. Beqaret do kenë shume vështirësi për ta bere për vete personin qe pëlqejnë dhe kjo do i beje te ndihen keq. Ne planin financiar do jeni me shume fat dhe do dini si ta menaxhoni buxhetin. Mund te ketë edhe ndonjë përmirësim.
Demi

Do keni interesa te përbashkëta sot me partnerin tuaj dhe do bashkëpunoni ne çdo moment. Do iu jepet edhe mundësia te zgjidhni disa probleme te vogla te mbetura pezull qysh herët. Beqaret duhet te maten mire para se te joshin apo te pranojnë ftesa. Ne planin financiar do iu jepet mundësia ta stabilizoni situatën sa me pare dhe te kryeni shpenzimet e nevojshme.
Binjaket

Do përjetoni emocione te forta sot ne krahët e partnerit tuaj dhe do e dashuroni atë me shume se kurrë me pare. Shume do ju kenë zili, por nuk do ja dalin t’iu prishin pune. Beqaret do jene specialiste te joshjes dhe do bëjnë mjaft persona për vete. Ne planin financiar nuk do keni për çfarë te qaheni. Situata do jene ne gjendje mjaft te qëndrueshme.
Gaforrja

Dashuria do vazhdoje te ece ne rrugën e duhur edhe gjate kësaj dite. Do i kuptoni me një vështrim nevojat qe ka personin ne krah dhe do përjetoni ndjesi te mrekullueshme. Beqareve do filloje t’iu rrahe zemra fort pas një takimi impresionues qe do realizojnë ne mbrëmje. Shpenzimet duhen kryer me kujdes ne mënyrë qe situata te stabilizohet.
Luani

Dite e shkëlqyer kjo e sotmja për te dashuruarit. Gjithçka do e bëni ne bashkëpunim me njeri-tjetrin dhe gjerat do ecin ne rrugën e duhur. Beqaret do kenë nevoje për një person ne krah, por jo te gjithë do ia arrijnë ta gjejnë atë. Financiarisht nuk do jeni ne gjendjen me te mire, kështu qe tregohuni te kujdesshëm përpara se te kryeni çdo lloj shpenzimi.
Virgjeresha

Shprehjani partnerit çdo gjë qe ndjeni gjate kësaj dite. Ai ka nevoje te dije çfarë mendoni për te dhe a ndiheni te kënaqur me aq sa ai iu jep. Beqaret nuk do jene shume ne humor dhe nuk do iu interesojnë aspak propozimet qe do iu bëhen. Tregohuni sa me te arsyeshëm sot ne planin financiar ne mënyrë qe gjendja te mos ketë probleme dhe vështirësi.
Peshorja

Partneri do ua ngrohe zemrën gjate kësaj dite me disa gjeste dhe me disa premtime interesante. Ai me te vërtetë ju dashuron tej mase. beqaret nuk do jene ne gjendje te bëjnë zgjedhjen e duhur edhe pse takimet do jene te shumta. Dijeni se koha ikën shpejt dhe jo gjithmonë dalin mundësi te mira. Ne planin financiar do kryeni investimet e menduara.
Akrepi

Mos e lini gjendjen te përkeqësohet sot ne jetën sentimentale, por zgjidhini me maturi dhe qetësi problemet. Po u mbyllet ne vetvete do e keni akoma me te vështirë me vone. Beqaret do jene sharmante dhe gati për te filluar histori dashurie te çmendura. Financat do i riktheni ne gjendjen e mëparshme me shpejt sesa e mendonit. Do jeni te qete.
Shigjetari

Ndryshime rrënjësore priten gjate kësaj dite ne jetën tuaj sentimentale. Do e shihni te ardhmen me një sy tjetër dhe gjithçka do ece si duhet. Beqaret me mire te mos tentojnë ta ndryshojnë statusin sot sepse do përballeni me zhgënjime shume shpejt. Ne planin financiar do jeni te ndërgjegjshëm për gjendjen ne te cilën ndodheni dhe do veproni me maturi.
Bricjapi

Ambienti ne çift do jete elektrizues gjate kësaj dite dhe here pas here do keni probleme goxha te renda. Kujdes me çdo hap qe do hidhni. Beqaret duhet ende te bëjnë durim nëse duan te gjejnë personin qe ju përshtatet me se miri. Ne planin financiar nuk duhet te ëndërroni me shume sesa duhet. Nuk do e keni luksin te shpenzoni shuma te majme.
Ujori

Do ndiheni me te vetmuar se kurrë sot juve qe jeni ne një lidhje. Partneri do kenë impenjime te tjera dhe do ju lere shume pas dore. Beqaret do kënaqen me takimet qe do realizojnë më me dike do vazhdojnë me tej njohjen. Financat do jene shume te turbullta Shmangni investimet e mëdha nëse nuk doni qe gjendja te përkeqësohet me tepër.
Peshqit

Pozicionimi i mire i Merkurit ne jetën tuaj ne çift do sjelle plot te mira gjate kësaj dite. Do jeni me te çliruar për te folur hapur dhe nuk do druheni aspak. Beqaret do vazhdojnë te jene ende ne kërkim te shpirtit binjak sepse personat qe do ju shfaqen ne mesdite nuk do iu përputhen ne asnjë pike. Financat do jene shume me te mira se zakonisht.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close