fbpx

Argjentina e dashururar “gjer në vesh”

Këngëtarja bukuroshe, ëndërr e çdo mashkulli, Argjentina Ramosaj ka kohë që ka ndërruar statusin. Ajo tani është në lidhje dashurie, dhe është shumë e lumtur.

Këngëtarja kohë pas kohe poston foto përkrah të dashurit, ndërsa në foton e fundit ajo mban në gjoks atë. Siq shihet edhe nga foto ata duken shumë të dashuruar.

Ndryshe, Argjentina i ka specialitet baladat të cilat i sjellë në mënyrë perfekte.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close