fbpx

Amber Rose, krenare për të pasmet e saj (Foto)

Amber Rose, modele e revistave prestigjoze “Elle” dhe “Vogue”, di si të pozojë përpara kamerave.

30-vjeçarja ka postuar në Instagram foto seksi dhe provokuese veshur me veshjet nga dyqani i saj online “Rose & Ono” duke treguar njëkohësisht edhe format e saj shpërthyese.

Amber Rose1

Amber Rose2

Amber Rose3

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close