fbpx

Blero sjell këngë të re

Këngëtari Blero shumë shpejtë do të vije me projektin e tij të ri. Kështu të paktën ka thënë ai vet nëpërmjet një postimi në rrjetin social ‘Instagram’ duke iu falënderuar fansave për durimin deri sa të del kënga dhe duke treguar qe me 11 ose me 12 korrik do të dal kënga e re “Faleminderit që keni durim për projektin e ri me datën 11 ose 12 korrik del !!! elephant 1Love” ishte mbishkrimi i këngëtarit afër fotos ku shihej ai duke xhiruar për klipin e tij të ri.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close