fbpx

Shaqa falënderon të gjithë

Pasi ka marrë lëvdatat e gjithë botës së futbollit, e numër i madh i atyre edhe nga shqiptarët, Xherdan Shaqiri ka reaguar vetë pas natës magjike në ndeshjen kundër Hondurasit.

Duke shkruar si zakonisht në gjermanisht, shqip dhe anglisht “Njeriu i Ndeshjes”, ka falënderuar të gjithë tifozët për besimin ndaj tij dhe Kombëtares së Zvicrës.

Në faqen e tij zyrtare në “facebook”, Shaqiri shkruajti: “Achtelfinale!!!!:-) danke für die, die an uns geglaubt haben… flm krejtve qy kan besu tek neve!!:-) good night, naten e mire… Gute nacht… XS”

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close