fbpx

Zhvishet edhe Eni

Po përhapet si “epidemi” zhveshja e vajzave te showbizz. Ishte Nora Istrefi që zgjodhi të shfaqej kështu në klipin e saj të fundit e tani edhe Eni Koçi.

Është edhe Bleona Qerreti po për këtë të fundit do të çuditeshim nëse do vishej. Eni ka postuar një “coming soon” në kanalin e saj në youtube përsa i përket videoklipit më të ri dhe aty janë edhe pamjet e xhiruara në një sauna ku Eni Koçi shfaqet nudo./Indeksonline/

 

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close