fbpx

Serbi, tornado shkatëron gjithcka që sheh para (VIDEO)‏

Koha e keqe dje ka shkaktuar dëme të mëdha materiale në disa qytete të Serbisë. Video-ja tregon më mirë situatën se si tornado për tre minuta ka shkatëruar disa pullaze të shtëpive si dhe në autostradë ka rrokullisur kamionin e peshës së rëndë.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close