fbpx

Ermali dhe Dr. Flori thonë: “Mos pi mall, bëj palestër’

Një mesazh sensilizues por me nota humori, ka qenë publikimi i klipit më të fundit nga këngëtari Ermal Mamaqi dhe reperit Dr. Flori.

“Mos pi mall, por bëj palestër”, është bashkëpunimi i tyre më i ri.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close