fbpx

Horoskopi ditor, e diel 2 shkurt 2020

Dashi

Do jeni te gatshëm te bëni çdo lloj sakrifice gjate kësaj dite ne mënyrë qe marrëdhënia ne çift te ece ne rrugën e duhur. Beqaret nga ana tjetër do ndihmohen mjaft nga Jupiteri dhe Venusi dhe do e gjejnë personin qe kane ëndërruar. Ne planin financiar fati do jete me ju dhe do ju ndihmoje t’i kaloni te gjitha problemet. Nuk do jeni me te stresuar.

Demi

Nuk do e keni aspak te vështirë te ruani një klime te ngrohte sot ne jetën tuaj ne çift. Partneri do jete gati te pranoje çdo gjë qe do i thoni apo do i bëni. Dashuria e tij është me e madhe nga sa e mendonit. Beqaret nuk do jene ne humor te mire dhe nuk do e dini çfarë hapash te hedhin. Prisni derisa te vije momenti. Ne planin financiar mos i besoni shume intuitës dhe kurseni sa te mundni.

Binjaket

Dite e mbushur me surpriza kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Venusi do krijoje një klime aq harmonike saqë ju nuk do dëshironi te qëndroni vetëm asnjë sekonde. Beqaret do jene kapricoze dhe nuk do i pranojnë te gjitha ftesat qe do ju bëhen. Ka rrezik qe edhe për disa kohe te mbeten vetëm. Ne planin financiar mos kërkoni te pasuroheni menjëherë sepse nuk do ja dilni.

Gaforrja

Planetët do e mbrojnë gjithë kohës sot jetën tuaj ne çift kështu qe nuk priten probleme apo vështirësi te mëdha. Gjithsesi ndonjë debat i vogël edhe mund te ndodhe, por nuk do lere pasoja. Beqaret do dalin neper takime dhe do jene gati te kalojnë edhe etapat. Ne planin financiar duhet te bëni kujdes. Po gabuat sot do përballeni me pasoja goxha te renda me pas.

Luani

Ka shume mundësi qe marrëdhënia juaj ne çift te ketë përmirësime sot. Personi qe keni ne krah do jete i gatshëm t’ua plotësojë dëshirat dhe t’iu beje te ndiheni sa me mire. Beqaret do e nisin një histori dashurie te bukur, por qe nuk do jete deri ne përjetësi. Ne planin financiar do jeni largpamës dhe nuk do hidhni hapa te pamenduara.

Virgjeresha

Dashuri e çmendur, pasion dhe emocione pa fund gjate kësaj dite. Do kaloni çaste fantastike pranë atij qe dashuroni. Beqaret nuk do kenë besim tek personat qe do takojnë dhe nuk do arrijnë dot te krijojnë një lidhje. Duhet ende kohe qe ju te ndryshoni status. Financat do jene te organizuara. Nuk pritet as vështirësia me e vogël ne këtë sektor.

Peshorja

Dite goxha e vështirë kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do kuptoheni aspak me atë qe keni ne krah dhe do doni gjithë kohës te dale e juaja. Beqaret do i kenë te gjitha mundësitë për te gjetur personin e ëndrrave, mjafton ta hapin zemrën. Ne planin financiar nuk duhen ndërmarrë rreziqe edhe sikur gjendja te jete e qëndrueshme.

Akrepi

Do kenë debate dhe mosmarrëveshje ne çift sot, por nuk ka për te ndodhur asgjë katastrofike. Mos mendoni gjithmonë me te keqen, por ruajeni optimizmin. Beqaret do e deklarojnë dashurinë qe kane për dike dhe mund ta ndryshoje tërësisht te ardhmen. Ne planin financiar kënaquni me gjendjen qe keni, pa kërkuar te pasuroheni shpejt.

Shigjetari

Do ndiheni mjaft mire sot pranë atij qe dashuroni dhe do filloni te dertoni një te ardhme me te. Do diskutoni gjere e gjate edhe për tema delikate dhe do merrni vendime. Beqaret nuk ndihen ende gati te ndryshojnë status dhe do mjaftohen vetëm me njohje te reja. Ne planin financiar nuk duhet te bëni çmenduri sepse situata mund t’iu dale jashtë kontrollit.

Bricjapi

Do i zgjidhni vështirësitë e vogla qe keni pasur sot ne jetën tuaj ne çift dhe do ndiheni me te qete. Mos prisni menjëherë emocione dhe pasion te zjarrte. Beqaret nuk do kenë për çfarë te qahen. Edhe nëse nuk e gjejnë personin duhur do kalojnë çaste fantastike me miqtë. Financat here do jene shume delikate. Kujdes me çdo lloj shpenzimi.

Ujori

Do keni shume besim tek partneri juaj gjate kësaj dite dhe do ndiheni gati te hidhni edhe ndonjë hap me tej. E ardhmja do jete shume emocionuese. Beqaret do kenë një dite normale dhe pa asgjë te veçante. Te ardhurat do kenë shume tronditje. Disa mund te kenë vështirësi edhe për te kryer shpenzimet e nevojshme ditore. Kujdes!

Peshqit

Do kaloni goxha sfida te vështira gjate kësaj dite juve qe jeni ne një lidhje. Edhe pse partnerin do e keni gjithmonë mbështetje vështirë se do arrini t’i kaloni pa pasoja problemet qe do ju dalin. Beqaret do kenë komplekse dhe nuk do i pranojnë ftesat qe do ju bëhen. Ne planin financiar do ndiheni edhe me euforike duke qene se te ardhurat do kenë përmirësime.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close