fbpx

Ja çfarë provokimesh bëri Dafina në Tiranë (FOTO)

Dafina Zeqiri nuk ka të ndalur. Po sjellim disa foto nga koncerti i Dafinës dhe Ledrit në Tiranë. /Express

Dafina në Tiranë

Dafina në Tiranë 4

Dafina në Tiranë 2

Dafina dhe Ledri

Dafina në Tiranë 6

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close