fbpx

Berisha: Rama e ka fiksim Çiljetën (Video)

Ish-kryeministri, Sali Berisha i ka dalë sërish në mbrojtje Çiljetës.

Në konferencën me gazetarët pas vendimit për dhënien e statusit, Berisha tha: Të gjithë fiksimin e ka tek artisja e shquar Çiljeta. Sa mund të besohet ai që sulmon në dy dalje rresht… se e ka komplekse… është i kompleksuar, u them unë ju…

“I kërkoj ndjesë Çiljetës se kam shumë respekt dhe vlerësim, e ka fiksim ai. Ai një ditë sulmon Çiljetën ditën tjetër sulmon Erlën”, ka thënë Berisha.

Shihni videon në minutën 11:00: /Shekulli/

http://www.dailymotion.com/video/x2089jl_berisha-serish-per-ciljeten_news

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close