fbpx

Fjolla Morina është gati

Ajo karakterizohet për video këngë ku i kushton shumë vëmendje paraqitjes skenike, por edhe mesazheve të drejtpërdrejta për fenomenet negative që po ndodhin në shoqërinë kosovare.

Bëhet fjalë për këngëtaren e hitit ‘Facking a Bitch’, Fjolla Morina e cila është në përgatitje të projektit më të ri. Ajo ka paralajmëruar nëpërmjet llogarisë së rrjetit social “Instagram” se kënga e re do të publikohet së shpejti.

Sipas disa fotove që këngëtarja ka postuar, duket që edhe kësaj radhe ajo do të vijë e nxehtë dhe shpërthyese. Merret vesh se kënga është realizuar në studion e DonArbas, ndërsa në një postim tjetër këngëtarja ka pyetur fansat e saj se a “jeni gati për bombat që do të lëshojë”.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close