fbpx

Ledri tash me Çiljetën

Rep artisti Ledri Vula dhe këngëtarja Dafina Zeqiri kanë mbajtur së fundi një mbrëmje në Tiranë.

Përveç se kanë mbushur gjithë vendin plot me adhurues, performancën e tyre e shijuan edhe miqtë e tyre të përbashkët. Ndonëse nuk kanë deklaruar se kanë rikthyer lidhjen, ata gjenden shumicën e kohës nën shoqërimin e njëri tjetrit.

Duket se një simpati të veçantë për Ledrin e ka Çiljeta, e cila nuk ka hezituar që të shkrepë një foto duke e puthur në faqe reperin. Kujtojmë se ditë më parë u spekulua për një rilidhje të Ledrit me “Duffyn”, por kjo e fundit i mohoi të gjitha duke thënë se janë vetëm miq.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close