fbpx

Horoskopi ditor, e shtunë 1 shkurt 2020

Dashi

Mos rrezikoni shume sot ne jetën tuaj ne çift sepse do futeni ne një situate aq delikate saqë do e keni te vështirë te dilni. Mundohuni ne çdo moment te ruani zgjuar komunikimin. Beqaret do jene ne forme te shkëlqyer dhe te gatshëm te bëjnë sakrifica për te gjetur shpirtin binjak. Do jeni me fat. Ne planin financiar do përballeni me vështirësi. Kujdes!

Demi

Tregohuni me te hapur ndaj partnerit tuaj sot dhe pranoni te provoni eksperienca te reja me te. Klima do jete mjaft e ngrohte dhe gjithçka do ju plotësohet. Beqaret do ndihen gati te fillojnë një histori dashurie. Mundësitë do jene te shumta. Me financat bëni mire te mos tregoheni te pamatur ne mënyrë qe te mos keni asnjë lloj problemi.

Binjaket

Dite mjaft harmonike dhe e mbushur me gëzim kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni shume mire ne krahët e atij qe dashuroni dhe nuk do i shkëputeni për asnjë çast. Beqaret do i marrin gjerat si t’iu vijnë pa u nxituar për asnjë çast. gjendja e financave do jete edhe me e mire sesa mendonit. Do i kryeni pa vështirësi shpenzimet e dëshiruara.

Gaforrja

Marrëdhënia ne çift mund te përkeqësohet edhe me shume sot nëse nuk i shtoni dozat e mirëkuptimit dhe tolerancës. Mos lejoni qe situata te dale ne ndonjë moment jashtë kontrollit. Beqaret do jene ne humor dhe do pranojnë te dalin ne çdo lloj takimi. Gjendja e financave do vije duke u stabilizuar duke qene se do merrni masa goxha strikte.

Luani

Mos dilni nga realiteti gjate kësaj dite juve qe jeni ne një lidhje sepse do përballeni me shume zhgënjime. Mos i kërkoni atij qe keni ne krah me shume sesa mund t’iu japë. Beqaret edhe sikur te mos duan nuk do i shpëtojnë dot një dashurie me shikim te pare. gjendja e te ardhurave do lere shume për te dëshiruar. Kujdes me çdo lloj shpenzimi.

Virgjeresha

Saturni ka rrezik te sjelle disa mosmarrëveshje sot ne jetën tuaj ne çift. Do jeni strikte dhe nuk do toleroni aspak. Atmosfera fatkeqësisht nuk do jete e ngrohte siç e prisnit. Beqaret ka shume gjase te fillojnë një aventura pasionante edhe pse afatshkurtër. Financat nuk do jene te këqija, megjithatë mire është te mateni disa here para se te shpenzoni.

Peshorja

Do i përkushtoheni tej mase partnerit tuaj gjate kësaj dite dhe ne disa momente do e bëni atë te ndihet si mbi re. Edhe ju vete do jeni te kënaqur dhe te lumtur. Beqaret do lodhen pak se kërkuari, por ne fund do e gjejnë personin e përshtatshëm. Buxhetin duhet ta keni me ne vëmendje. Maturia dhe përkujdesi do beje qe gjendja te vije duke u përmirësuar.

Akrepi

Nëse jeni ne një lidhje sot do gjendeni përballë dy zgjedhjesh te vështira. Qe te mos pendoheni ne te ardhmen duhet te mendoheni mire para s ete vendosni. Beqaret do realizojnë takime interesante, por serish nuk do ndihen gati për te filluar një lidhje. Shpenzimet kryeni me kujdes edhe pse gjendja e te ardhurave është goxha e mire.

Shigjetari

Do e shihni me një sy tjetër sot jetën ne çift dhe do bëni edhe sakrifica vetëm për te ruajtur një klime te ngrohte. Partneri do ju vlerësojë tej mase. Beqaret do pëlqejnë shume një person i cili me pare iu ka prishur gabimisht disa plane profesionale. Ne jete mund te ndodhe gjithçka kështu mos u frenoni. Ne planin financiar reflektoni mire para se te kryeni shpenzime.

Bricjapi

Duhet te bëni edhe me shume lëshime sot ne jetën tuaj ne çift nëse doni te ruani një marrëdhënie te ngrohte. Ne mbrëmje partneri do iu surprizoje. Ata qe janë ende vetëm do kenë plot takime, por do kenë frike te hedhin hapa me tej. Ne planin financiar do realizoni transaksione dhe do hiqni para mënjanë. Gjendja do jete e shkëlqyer.

Ujori

Dite shume e qete dhe aspak problematike kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Çdo gje do shkoje ashtu si e keni menduar dhe do ndiheni ne disa çaste edhe te lumtur. Beqaret do realizojnë disa takime mbresëlënëse dhe nuk do rezistojnë dot pa filluar një lidhje. Ne planin financiar do jeni largpamjesh dhe mjaft te kthjellet. Do e mbani gjendjen te qete.

Peshqit

Sido qofshin rrethanat sot, ju do e gjeni kohen për te qëndruar me partnerin dhe për t’u dashuruar ashtu si vetëm ju dini. E rëndësishme është qe emocionet do jene te papërshkrueshme. Një pjese e beqareve do fillojnë një histori dashurie pasionante, te tjerët duhet te presin edhe pak kohe. Financat duhen menaxhuar me kujdes. Mos i lini asnjë çast pas dore.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close