fbpx

Flori Mumajesi shërben për …?

Këngëtari dhe producenti i njohur, Florijan Mumajesi-Flori, shpesh nëpër faqet e tij zyrtare në rrejte sociale ndan mendime të ndryshme me fansat e tij.

Ndërkaq së fundmi Flori e ka lënë një mbishkrim interesant kur tregon se për çfarë e ka falë Zoti në këtë botë.

“Zoti më ka përdorur mua si një instrument që të më dëgjojnë dhe të kënaqen…”, ishte mbishkrimi i këngëtarit i përcjell me shumë komente nga fansat. Ndryshe Flori ditë më parë langoi në treg këngën e tij më të re të titulluar ‘Ta bëj me drita’, këngë kjo e cila po pëlqehet jashtë mase nga publiku anembanë vendeve shqipfolëse.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close